“סוד השפע”, בהוצאת ידיעות אחרונות

הספר “סוד השפע” יצא לאור.

זהו ספר שכתבתי ביחד עם ענת לב אדלר, עיתונאית וסופרת.
הספר יצא בפורמט של ספר מתנה בהוצאת ידיעות אחרונות, ואנו כתבנו אותו עם הרבה אהבה.

בספר תמצאו גישה חדשה להתבוננות ולמימוש אנרגיית שפע, שפע במובן הרחב- זרימה של אנרגיית חיים, שפע של חברים, שפע של סיפוק, שפע של אהבה, וגם שפע של רווחה כלכלית.

מהי אנרגיה של שפע? מהי תודעת שפע? האם אפשר לחוש אותה, לעבוד איתה?

הספר נולד תוך כדי שיחות של ענת ושלי, ושילבנו בו תירגולים לעבודה עצמית, מדיטציות מונחות ועוד הפתעות.

המלצה על הספר, בירחון “עולם האישה”:

קישור להמלצה על הספר, בפורום מתנות בתפוז.

רעיון למתנה – למי אתם מאחלים שפע?
מאת: עכשיו מעונן 09/04/08

תקופה ארוכה שלחברתי הטובה יש חסרים בחיים. אין אהבה, אין כסף (איבדה עבודה בה השקיעה כשש שנים יקרות) ולאחרונה אמה חלתה בסרטן. חיפשתי מתנה שתעזור לה להתמודד עם הקושי. היו לי כל מיני מחשבות אבל ברור היה לי שאני צריכה משהו שיחלץ אותה מהמצב בו היא נמצאת. שוטטתי בחנות הספרים ומצאתי את הספר הקטן – גדול הזה – “סוד השפע”.
הספר מלמד טכניקות פשוטות לחשיבה חיובית שמזמנת אלינו שפע: כיצד לחשוב מחשבות טובות וחיוביות לפני השינה, מעלה סוגיות ושאלות מהותיות כמו “האם אנחנו בעצם פוחדים משפע?” ומלמד כיצד לערוך מדיטצית שפע.
ישבנו אתמול על המיטה וקראנו את חלקו, הבנו עד כמה הכלים בידינו ואנחנו פשוט דוחות את השפע מחיינו. הבטחנו זו לזו שמעכשיו הדברים יהיו אחרת ונמצא את הדרך לזמן את השפע לחיינו. ממליצה על הספר בחום – כמתנה למישהו שבאמת יקר לליבכם ואתם באמת ובתמים שוחרי טובתו.
ללי

“סוד השפע” – מתוך האתר של מיכל ויסלברג

ספר חדש שיצא זה עתה, המדבר על השפע על כל רבדיו: יצירה, הצלחה, זמן, אהבה, חברים, משמעות, יצירה, כסף ועוד.
פרי שיתוף-פעולה בין שתי יוצרות: רונית נשר היא פסיכותרפיסטית בשיטת הגשטלט המשלבת בעבודתה תורות רוחניות. רונית עושה אינטגרציה נהדרת בין הפסיכותרפיה המערבית ושיטות העבודה האנרגטיות והרוחניות. ענת לב-אדלר היא עיתונאית, עורכת ופיזמונאית, חיברה סדרת מדריכים וספרי מתנה וכותבת יומני תוכן להעצמה נשית.

“סוד השפע” הוא ספר שימושי המביא עצות ישירות ומעמיקות. ספר זה ניתן לקרוא לפי כל סדר בו יבחר הקורא: ניתן לקרוא אותו בצורה רגילה לפי סדר הדפים אך ניתן גם לפתוח אותו בצורה רנדומלית בכל אחד מדפיו ולהתחבר אל הקסם של המידע בו. בספר יש צבעוניות פיזית שמחברת אותנו בצורה לא מודעת לתדרים השונים של מרכזי האנרגיה האנושיים. רעיונות, המלצות, טכניקות, הצהרות חיוביות ותרגילים וכן התנסויות אישיות של המחברות שזורות לאורכו כחוטים של זהב. ספר עבודה מצוין שמסייע לנו להבין וליישם את הקשר בין שפע חיצוני לסוגיו לתודעת שפע פנימית.

תגובות נוספות של קוראים:

  • ככל שאני קוראת לעמוק בספר הזה, ומתרגלת- אני רואה כמה שהוא ספר חכם. בקריאה ראשונה מאד התלהבתי, בקריאה שנייה, הבנתי יותר, וכבר דברים התחילו להשתנות לנגד עיניי, ואני מייחסת את זה גם לעבודה שאני עושה בעזרת הספר והתירגול שבו. רוצה לאמר לכותבות/מחברות תודה רבה!
  • ספר מעניין מאד, מצליח לשלב היטב בין תיאוריות פסיכולוגיות של היומיום לגישות רוחניות. אהבתי את התרגילים שכתובים בו, זה ספר שמדבר אל הישראלים, גם הדוגמאות, כי הוא לא כתוב ממרומי המיליונרים האמריקאים, וגם כי העיקר בו זה לא רק הכסף- אלא באמת איך ללמוד מהי אנרגיה של שפע ( חברים, יצירתיות…). בקיצור- קניתי הבוקר, קראתי היום, ונהניתי.
שתפו את הפוסט:

פוסטים קשורים

presents, gifts, colorful-1913987.jpg

מתנות

כבר כמעט 20 שנה שאני מטפלת ומייעצת לאנשים, לזוגות ולמשפחות.אני אוהבת את המפגש האנושי הזה, אשר מחולל שינוי עצום באיכות

קראו עוד >>